Сьогодні пішов із життя Яблонський Олександр Іванович

Дата: 03.03.2021 16:15

Сьогодні пішов із життя Яблонський Олександр Іванович, депутат Скадовської міської ради V і VІ скликання, справжній патріот рідного міста Скадовська, відомий громадський діяч.

Скадовська міська територіальна громада висловлює щирі співчуття родині Олександра Івановича. Непоправна втрата для всієї громади… Завжди активний і відповідальний, сповнений енергії та нових планів. Олександр Іванович заснував відомий центр відпочинку і дозвілля, поряд з цим займав активну громадську позицію, втілював численні міські соціальні проекти, спортсмен, чудовий сім’янин.

У цей скорботний день вся громада глибоко сумує, важно уявити, що важка хвороба забирає кращих синів Скадовщини. Нехай добрий, світлий спомин про Олександра Івановича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив і шанував.

Вічна, світла пам’ять житиме у наших серцях!