Тимчасове призупинення освітнього процесу у яслах-садку «Дзвіночок»

Дата: 03.03.2021 12:00

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт системи опалення в закладі дошкільної освіти № 3 «Дзвіночок» Скадовської міської ради, розпорядженням міського голови від 01 березня 2021 року № 28-р «Про тимчасове призупинення освітнього процесу в закладі дошкільної освіти (ясла-садок) № 3 “Дзвіночок” Скадовської міської ради» тимчасово призупинено, з 01 по 12 березня 2021 року, освітній процес у ЗДО № 3 «Дзвіночок».

Згідно розпорядження, директору закладу дошкільної освіти  № 3 «Дзвіночок» Кузьменко І.М. доручено двести до відома батьків вихованців закладу освіти про тимчасове призупинення освітнього процесу та можливість, у період проведення ремонтних робіт, улаштування дітей до інших закладів дошкільної освіти у м. Скадовську.