Молодіжна політика в дії

Дата: 02.03.2021 17:37

Питання реалізації молодіжної політики обговорювали 01 березня міський голова Олександр Яковлєв з в.о. директора Всеукраїнського молодіжного центру Євгеном Бондаренком. У обговоренні брали участь секретар міської ради Юрій Палюх, перший заступник міського голови Олексій Степовий та голова громадської організації «Молоді ініціативні» Артем Костюченко.

Серед актуальних питань розглядались: нинішня робота трирівневої системи молодіжних центрів; створення й реалізація молодіжної програми Скадовської громади;  відкриття молодіжних просторів у населених пунктах  територіальної громади;  рекомендації розбудови молодіжної інфрастуктури для громад;  молодіжне дозвілля у літній час;  можливі проєкти співпраці. Питання співпраці молодіжних центрів з місцевим самоврядуванням має продовження у створенні спільних заходів та подальшій реалізації сучасних проектів, запевнив присутніх міський голова.