Урядом доповнено перелік адміністративних послуг органів виконавчої влади

Дата: 01.03.2021 23:16

17 лютого 2021 року на засіданні Уряду прийнято рішення щодо доповнення переліку адміністративних послуг органів виконавчої влади, які надаються через ЦНАП новими адміністративними послугами соціального характеру.

Розпорядженням затверджено:

- привести найменування та зміст адміністративних послуг соціального характеру у відповідність до норм чинного законодавства,

- доповнити перелік новими адміністративними послугами соціального характеру,

- вилучити адміністративні послуги соціального характеру, які немає фактичної можливості надавати та які не відповідають нормам чинного законодавства.

Розпорядження Уряду спрямоване на забезпечення права громадян на отримання однакових адміністративних послуг, зокрема послуг соціального характеру, незалежно від місця проживання (місто, село, селище), що максимально наблизить впровадження моделі «життєвих ситуацій» до людей.

Заступник начальника відділу

надання адміністративних послуг