15 лютого День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2021 15:54

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

У Скадовську цього дня відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам на алеї Слави. Міський голова О.Ю. Яковлєв у зверненні до зібрання сказав: «Це є найвищий прояв громадянського обов’язку бути солдатом. Його виконували з честю й не всі повернулися додому з бойових завдань. Ми щороку вшановуємо пам'ять про бійців, які пожертвували своїм здоров’ям, життям, захищаючи інтереси країни. Сьогодні ми дякуємо вам за громадський подвиг, дозвольте побажати вам здоров’я, злагоди і добробуту у родинах». Міський голова запросив всіх присутніх хвилиною мовчання вшанувати пам'ять про загиблих воїнів-інтернаціоналістів.

За активну громадську діяльність, сумлінну працю, особистий внесок у справу вирішення питань ветеранів війни та з нагоди 32-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану міський голова вручив подяки активістам Скадовської організації «Українська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)»: Варваренку Анатолію Івановичу, Ветеркову Сергію Миколайовичу, Власенку Валерію Анатолійовичу, Ісаєву Геннадію Івановичу, Клосу Олександру Івановичу.