Вивчали народні традиції на Стрітення у садку «Теремок»

Дата: 15.02.2021 15:09

15 лютого відзначають свято Стрітення в Україні. За народною традицією в ЗДО №6 «Теремок» вихованці старшої групи запалили свічку Громовицю, яка буде рятує від грому та блискавки.

Вихователь Світлана Таланова розповіла на тематичному занятті про те, як з давніх-давен люди вірили, що на Стрітення обов’язково має «змагатися зима з весною». В цей день вони зустрічаються, і хто переможе - тому до кінця місяця і господарювати. Долаючи перешкоди діти вирушили на чарівну галявину, де на них чекала зустріч з Зимою та Весною.

Яскраве, веселе свято супроводжувалось веселими піснями, спортивними змаганнями, та танцювальним батлом. Яскравим фіналом стала перемога команди Весни. Зима - чарівниця віддала чарівні ключі Весні для її царювання і тепла на землі.

Свято Стрітення подарувало гарний настрій, задоволення та позитивні емоції усім його учасникам.