Проект реконструкції набережної міста Скадовська

Дата: 09.02.2021 17:06

Публічні консультації щодо обговорення  проекту реконструкції набережної м. Скадовська відбулись 5 лютого у залі засідань міської ради. Міський голова Яковлєв О.Ю. поінформував присутніх про розроблений проект та поточні зміни до нього. Серед останніх - було внесено пропозицію з прокладання велосипедної доріжки, ряду майданчиків для проведення локальних культурно-мистецьких заходів.

Учасники обговорення надали ряд пропозицій щодо додаткових сходів та елементів озеленення, дизайну сценічного майданчику Фестивальної площі, перенесення туалетів максимально у північну частину набережної та ін.

Наразі проект доопрацьовується, приймаються об’єктивні зауваження і пропозиції. Ознайомитись з кресленням проекту можна за посиланням: ПРОЕКТ.