На оперативній нараді міського голови

Дата: 08.02.2021 17:07

Сьогодні, 8 лютого, відбулась оперативна нарада під головуванням міського ради Яковлєва О.Ю., в якій взяли участь керівники структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, підприємств ЖКГ.

У ході наради обговорювались питання: підготовки чергової сесії міської ради, яку заплановано на 24 лютого; роботи комісії з реорганізації, яка розглянула ряд передавальних актів сільських ради, роботі комісії триває й надалі; підготовки до оздоровлювального сезону поточного року.

Міський голова наголосив на необхідності створення окремого відділу з розгляду земельних питань через значне збільшення відповідних звернень, зосередив увагу на контролі питання оголошення торгів у системі державних закупівель  ProZorro.

Під час обговорення питань роботи загальноосвітніх закладів розглядався поточний стан закладів, які не мають належної наповнюваності, що спричиняє прорахування їх оптимізації