Засідання позачергової VIII сесії не відбулось

Дата: 05.02.2021 13:51

Розпорядженням міського голови від 4 лютого 2021 року № 14-р  «Про скликання VIII позачергової сесії Скадовської міської ради VIІI скликання» затверджено скликання VІІІ позачергової сесії Скадовської міської ради VIІI скликання на 5 лютого 2021 року.

На розгляд депутатів міської ради було запропоновано наступні питання:

1. Про затвердження на посаду старости селищ Благодатне, Грушівка, Зелене, Петропавлівка та села Радісне Скадовської міської територіальної громади.

2. Про затвердження на посаду старости сіл Олександрівка, Малоолександрівка Миколаївка та Хатки Скадовської міської територіальної громади.

3. Про утворення виконавчого комітету Скадовської міської ради VIII скликання, визначення його чисельності та затвердження персонального складу.

5 лютого  засідання VIII позачергової сесії не було відкрито, прибуло 12 депутатів міської ради, що є недостатнім для визнання правосильним ухвалювати рішення з питань порядку денного.