Державна програма «Енергодім» для ОСББ - до 70% державних коштів на ремонти багатоквартирних будинків

Дата: 04.02.2021 17:11

Сьогодні у міській раді відбулась ZOOM-конференція з головами ОСББ з питання реалізації програми  «Енергодім». Конференцію провела регіональний радник програми Лілія Мартинкова.

Спікер зустрічі наголосила на створенні унікальних умов для місцевих ОСББ провести утеплення будинків та їх ремонти завдяки програмі  «Енергодім». Розмір державної допомоги на відповідні роботи нині складає 60-70% від вартості проекту.

Учасники конференції задавали питання щодо порядку участі у програмі, проведенні попереднього енергоаудиту, який складає енергосертифікат будівлі та заповнює рекомендаційний звіт.

Спікер запропонувала детальніше про дію програми  «Енергодім» ознайомитися на сайті https://eefund.org.ua/, запросила до участі у проекті.