Шановні мешканці Скадовської міської територіальної громади!

Дата: 03.02.2021 16:36

Виконавчим комітетом міської ради 27 січня 2021 року на засіданні позачергової сесії VII скликання прийнято рішення № 119 «Про затвердження Порядків надання окремим категоріям жителів Скадовської міської територіальної громади натуральної допомоги для опалення у вигляді дров та надання підприємствам, установам, організаціям, жителям Скадовської міської територіальної громади будівельних матеріалів, що залишилися від підрядних робіт, для облаштування території загального користування», з яким більш детально можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Скадовської міської громади.

Додатково зазначаємо, що в другому додатку цього рішення визначений Порядок про надання підприємствам, установам, організаціям, жителям Скадовської міської територіальної громади будівельних матеріалів, що залишилися від підрядних робіт, для облаштування території загального користування.

Станом на 01 лютого 2021 року наявних будівельних матеріалів, що залишилися від підрядних робіт, для облаштування території загального користування та на балансі комунальних підприємств Скадовської міської територіальної громади відсутні.

При наявності будівельних матеріалів, що залишилися від підрядних робіт, для облаштування території загального користування усіх мешканців Скадовської міської територіальної громади буде повідомлено додатково.