Виховуючи козацький дух

Дата: 28.01.2021 16:44

Сьогодні, 28 січня, у закладі дошкільної освіти №3 "Дзвіночок" відбулись "Козацькі розваги", в яких брали участь здобувачі освіти старшої групи №2 "Бджілка" (вихователь Ірина Мельниченко, інструктор з фізкультури Оксана Дудка).

Малята чимало дізналися про життя козаків, а сьогодні із запалом розповідали про їх побут та славетні справи, чим харчувалися у походах,  які вправи й розваги використовували для свого фізичного гарту. Дівчатка продемонстрували свою гнучкість, володіння спортивним снарядом під час гімнастичного етюду, а хлопці мали змогу відчути себе сильними чоловіками у вправі з перетягування канату. Спортивні змагання додали дітям гарного настрою та яскравих емоцій, адже добрі традиції козацтва слугують і нинішньому поколінню, виховуючи дух мужності, чесності і дружби у спільній справі.