Скадовська міська громада
Херсонська область, Скадовський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Працюють соціальні служби міської ради

Дата: 26.01.2021 17:07
Кількість переглядів: 658

У оновленій структурі виконавчого комітету міської ради створено Службу у справах дітей Скадовської міської ради Скадовського району Херсонської області і відділ соціального захисту населення Скадовської міської ради Скадовського району Херсонської області.

Фото без опису

Службу у справах дітей  утворено з метою здійснення  соціального захисту дітей, профілактики правопорушень та дитячої бездоглядності в територіальній громаді, ведення питань опіки та піклування, її Положення затверджено рішенням сесії міської ради від 24.12.2020 року № 78. Наразі триває процес реєстрації та становлення Служби, яка розміщується за адресою: вул. Олександрівська, 32, 3-й поверх. Нині керівник Служби  Л.В. Козел приймає звіти опікунів про їх діяльність у 2020 році.

 

Положення про відділ соціального захисту населення Скадовської міської ради Скадовського району Херсонської області затверджено рішенням сесії міської ради від 30.12.2020 року № 83. Наразі відділ знаходиться за адресою: вул. Маріїнська, 78, у приміщенні з управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації. Формування відділу триває, наразі розпочато роботу зі збору документів від населення щодо надання матеріальної допомоги.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора