Сьогодні про актуальне

Дата: 25.01.2021 17:11

Сьогодні, 25 січня, відбулась оперативна нарада під головуванням міського ради Яковлєва О.Ю., в якій взяли участь керівники структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, підприємств ЖКГ, поліції охорони.

Міський голова поінформував присутніх про стан готовності до чергової сесії, яка відбудеться 27 січня 2021 року. Наступну сесію міської ради заплановано на 24 лютого. У ході наради обговорювались питання підпорядкування сільських пожежних підрозділів, харчування дітей пільгових категорій, оформлення шкільних автобусів, укладення закладами освіти договорів на енергопостачання, організації аптечного пункту у східному мікрорайоні міста.

Міський голова надав доручення: передбачити перерви роботи ДЗО (я/с) № 3 Скадовської МР,  ДЗО (я/с) № 4 Скадовської МР, ДЗО (я/с) № 6 Скадовської МР і ДЗО (я/с) № 7 Скадовської МР; підготувати конкурс на розміщення тимчасових споруд на території міської ради; опрацювати порядок використання міських пляжів; відновити розробку проекту розширення міського кладовища; підготувати документи для передачі земельних ділянок східного пляжу в оренду на конкурсній основі; розробити положення на конкурс із залучення організацій з проведення робіт з благоустрою міста (прибирання газонів, пішохідних зон, обрізка дерев); опрацювати зауваження по проекту меж міста; опрацювати план благоустрою парку біля «Зеленого театру», міського волейбольного майданчику, скейт-майданчику; підготувати документи по передачі в оренду будівлі аптеки (вул. Гуманенка, 14), приміщень по вул. Сергіївська, 10 (3 лота), будівлі молочної кухні; розробити ефективну модель роздільного збору сміття на території громади (схему санітарної очистки); розробити проект розширення полігону ТПВ; прибрати території приюту для собак, закупити обладнання для відлову собак.