На зустрічі з жителями Благодатненського старостату

Дата: 22.01.2021 16:30

21 січня міський голова Юковлєв О.Ю. провів виїзний прийом у с.Благодатне. На зустрічі з міським головою були присутні працівники старостату, громадськість сіл.

У ході спілкування обговорювались актуальні питання, передусім це ремонти покриття доріг, особливо це стосується насипних, які потребують сезонного грейдерування. Про вуличне освітлення цікавились жителі громади, міський голова запевнив, що цього року 2 млн.грн. бюджетних коштів буде направлено на прокладання мереж вуличного освітлення.

Цікавили учасників зборів також питання: встановлення зручного графіку приміських сполучень автотранспорту; порядок знесення аварійних дерев, які можуть пошкодити громадські об’єкти; оформлення земельних паїв; забезпечення опалення закладів культури у селах; порядок обрання старост.