З Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2021 11:44

22 січня 1919 року на Софійській площі у Києві в урочистій атмосфері відбулося проголошення Акта злуки УНР та ЗУНР в єдину незалежну державу.

Після проголошення об’єднання УНР і ЗУНР ідея цілісності украі?нськоі? націі? в украі?нськіи? політичніи? думці вже ніколи не ставилася під сумнів. Упродовж багатьох десятиліть Акт залишався символом віри, ідеи?ним імперативом боротьби за незалежну, соборну державу.

Сьогодні міський голова О.Ю.Яковлєв брав участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку. Проведення урочистих заходів нині обмежено карантинними заходами, наразі он-лайн матеріали до Дня Соборності, визначну історичну роль формування єдності держави, буде висвітлено на сторінці районного будинку культури ім. Шевченка.

У цей День приєднуємось до привітань на адресу всього українського народу! Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Цінуймо наш величний скарб, прекрасну країну – Україну!