Навчання медичних працівників з огляду водіїв

Дата: 21.01.2021 16:43

Київська міжрегіональна філія Державного підприємства «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» Міністерства охорони здоров’я України звертається до керівників закладів, установ і підприємств різних форм власності з питання забезпечення належного рівню організації безпеки дорожнього руху.

Організація проведення попередніх, періодичних, позачергових, перед рейсових та після рейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів є невід’ємною складовою попередження ДТП. Одним з пріоритетних напрямків роботи Філії є підвищення кваліфікації медичних працівників, що проводять медичні огляди водіїв транспортних засобів.

Філією запроваджена дистанційна система навчання медичних працівників, проводять медичні огляди водіїв транспортних засобів. Більше інформації на сайті: https://medtransvp.com.ua.

В межах компетенції Філія здійснює науково-методичну, а також навчально-просвітницьку діяльність, спрямовану на:

зниження рівня травматизму та смертності на дорогах;

підвищення обізнаності водіїв та інших учасників дорожнього руху щодо правил надання домедичної допомоги постраждалим під час ДТП;

удосконалення професійного рівня медичних працівників щодо методів проведення передрейсових та післярейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів;

забезпечення необхідною матеріально-технічною базою кабінетів для проведення щозмінних передрейсових та післярейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів;

розробку нормативно-правових актів щодо обов’язкових психофізіологічних оглядів водіїв;

вирішення інших важливих питань у медичній та транспортній галузі.