Водохреща у Скадовську

Дата: 19.01.2021 17:49

Християни східного обряду 19 січня святкують Хрещення Господнє або Богоявлення. Це третє, найбільше й завершальне свято різдвяно-новорічного циклу. Цього дня у церквах міста відбулись святкові служби.

З метою створення безпечних умов для мешканців Скадовської міської громади у день Водохреща 19 січня 2021 року, дотримання протиепідемічних заходів, обмежено проведення громадських заходів, розпорядженням міського голови від 18 січня 2021 року № 07-р.  Але заборонити традиційне занурення у воду неможливо. Для недопущення нещасних випадків на воді було залучено чергування працівників 19 - ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Херсонській області, облаштовано намет обігріву купальників. Працівники КП «Очисні споруди» провели прибирання території міського пляжу.

Священнослужителі українських церков провели обряд освячення води на міській набережній, привітали жителів громади з величним святом Водохреща.