Послуги розподілу природного газу АТ “Херсонгаз”

Дата: 19.01.2021 17:00

АТ Херсонгаз надає послуги з транспортування природного газу від газорозподільної станції до помешкання чи іншого об'єкта споживача. За це підприємство отримує відповідну складову роздрібної ціни на газ - тариф на транспортування природного газу розподільними трубопроводами.

Починаючи з 01 січня 2021 року відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, від 16.12.2020 року № 2463 “Про встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для АТ “Херсонгаз” встановлено: тариф на послуги розподілу природного газу — у розмірі 1,68 грн. на 1 м3 на місяць (без урахування ПДВ), з ПДВ - 2,016 грн. Інформація про зміну тарифу була опублікована у грудні 2020 року на сайті товариства, у соціальних мереж, друкованих та електронних ЗМІ. Обсяг розраховується відповідно до отриманих щомісяця показників протягом газового року з 01.10.2019 по 31.09.2020. Протягом календарного року (2021 рік) споживач має сплачувати за річну замовлену потужність минулого газового року (з 01.10.2019 по 30.09.2020). Загальний обсяг рівномірно розподіляється на увесь рік помісячно та помножується на поточний тариф, затверджений державним органом (Національна комісія з питань регулювання енергетики та комунальних послуг), для зменшення грошового навантаження на споживача. Оплата вартості послуги з розподілу природного газу здійснюється споживачем, який є побутовим (населення), до 20 числа (включно) місяця, в якому надаються послуги з розподілу природного газу. Оплата здійснюється на поточний рахунок Оператора ГРМ — АТ Херсонгаз.