Сьогодні про нагальні справи

Дата: 18.01.2021 16:55

Сьогодні, 18 січня, відбулась оперативна нарада під головуванням міського ради Яковлєва О.Ю., в якій взяли участь керівники структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, підприємств ЖКГ, поліції охорони.

Міський голова надав доручення з підготовки  чергової сесії міської ради, яку заплановано на 27 січня. З 21 січня проекти рішень сесії розглядатимуться на засіданнях постійних депутатських комісій.

У ході наради розглядались питання:

-  можливості відновлення роботи загальноосвітніх закладів у звичайному режимі;

-  проведення оптимізації бюджетних видатків з метою залучення до фінансування ряду соціально важливих питань;

- оприлюднення схем розміщення тимчасових місць для провадження підприємницької діяльності у м. Скадовську в літній сезон для ознайомлення широкого загалу;

- переміщення бухгалтерів дошкільних закладів міста у колишнє приміщення відділу статистики;

- про внесення змін до маршрутів міського громадського транспорту та розкладу його руху з врахуванням потреб жителів громади;

- реєстрації сільських комунальних підприємств ЖКГ, планування їх подальшої  роботи.