Навчання для батьків - «До школи готовий!»

Дата: 18.01.2021 16:54

У закладі дошкільної освіти (ясла-садок) № 5 «Червона Шапочка» вперше в режимі Zoom відбулися батьківські збори.

16 січня у групі «Віночок» практичний психолог К.В. Ткачук провела для батьків дошкільнят консультацію з теми «Вивчаємо функціональну готовність дитини до шкільного навчання». Чимало батьків вважають, що дитину можна віддавати до школи, якщо вона вміє читати й рахувати та невимушено спілкується з однолітками.

У ході спілкування психолог пояснила батькам, що готовність до шкільного навчання це глибоке та комплексне поняття, яке охоплює різні види показників, зокрема й функціональну готовність. Батькам запропонували ознайомитись з пам’яткою «До школи готовий».

На зборах вихователь Н.В. Кучеровська ознайомила батьків з темою «Робота з конструктором Лего у ЗДО у старшій групі», розповіла наскільки діти захоплені грою з Лего та як вона допомагає їм у засвоєнні матеріалу. Продемонструвала різноманітні ігри і схеми, за якими вони із задоволенням працюють, відповіла на запитання батьків.