Фестивалі і конкурси у 2021 році відбудуться під патронатом Скадовської міської ради

Дата: 15.01.2021 15:13

Цього року міською програмою “Проведення культурно-масової роботи на території Скадовської міської територіальної громади в 2021 році” передбачено фінансову підтримку ряду фестивалів, які відбудуться на території Скадовської міської територіальної громади.Фото без опису

Переважна більшість з них  є традиційними й знаними далеко за межами Херсонської області. Весняно-осіння пора у курортному Скадовську має бути яскравою,  цікавою і пізнавальною завдяки:

- дитячому фестивалю «Натхнення» (травень);

- ХХ фестивалю «Джаз над морем» (червень);

-  родинному заходу «Свято сім`ї» (червень);

- фестивалю «Висока ліра» (червень);

- фестивалю «Скадовськ збирає друзів» (червень);

- фестивалю бального танцю «Кубок Чорного моря»  (26 червня);

- фестивалю дитячої творчості «Чорноморський зорепад» (26-27 червня);

- фестивалю повітроплавання «Кольорове небо» (16-22 серпня);

- конкурсам «Веселі старти» серед дітей дошкільного віку, дошкільних навчальних закладів громади;

-  XVIIІ Всеукраїнському благодійному дитячому фестивалю «Чорноморські Ігри» (20-22 серпня);

змагання з аматорського плавання "Скадовськ-Джарилгач" (24 серпня);

- фестивалю брейк-дансу «Битва за море» (серпень);

- кулінарному фестивалю «Смаженого бичка» (26 вересня);

- фестивалю козацької творчості «Степ і воля-козацька доля» (14 жовтня);

- організації та проведенню Дня міста (25-26 вересня);

- організації та проведенню  «Днів села» у населених пунктах громади (вересень-жовень).

Міська програма “Проведення заходів з фізичної культури та спорту на території Скадовської міської територіальної громади в 2021 році” спрямована на залучення різновікових категорій громади до популяризації здорового способу життя. Міським бюджетом передбачено кошти на підготовку та проведення спортивних заходів і змагань з різних видів спорту в місті Скадовську та забезпечення участі спортсменів у спортивних змаганнях різних рівнів.

Цього року міська рада також забезпечує призовий фонд V Всеукраїнського шахового турніру «Кубок Джарилгацької затоки», який заплановано провести з 23 липня по 1 серпня, та улюбленого молодіжного спортивного заходу «Воєнка-Баскет», який традиційно проводиться до Дня незалежності України.