Відбулась VІ позачергова сесія Скадовської міської ради

Дата: 14.01.2021 16:50

13 січня 2021 року  відбулось засідання VІ позачергової сесії Скадовської міської ради VIІI скликання.

На порядок денний сесії було винесено питання:

1. Про зміну повного найменування Скадовської міської ради Скадовського району Херсонської області та її виконавчого комітету.

2. Про зміну найменування виконавчих органів Скадовської міської ради.

3. Про зміну найменування, місцезнаходження та затвердження в новій редакції статутів комунальних підприємств.

4. Про зміну найменування, місцезнаходження та затвердження в новій редакції статутів закладів дошкільної освіти.

5. Про зміну найменування та затвердження в новій редакції статутів закладів загальної середньої освіти.

6. Про прийняття зі спільної власності територіальних громад міста, селищ, сіл Скадовського району в комунальну власність Скадовської міської територіальної громади майнових прав (прав засновника) юридичних осіб.

7. Про прийняття права засновника Скадовського районного центра соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

8. Про розгляд звернення жителів Скадовської міської територіальної громади.

Напередодні спільного засідання депутатських комісій виступали жителі громади з обуренням щодо підвищення тарифів на постачання природного газу і електроенергії. Міський голова Яковлєв О.Ю., підсумувавши виступи, сказав: «У складових тарифу на газ різко підросли видатки на втрати та компенсації витрат за попередні періоди, що є головною причиною різкого його зростання. У місті відбулись громадські зібрання проти підвищення тарифів, де я надавав роз’яснення з питань його нинішнього формування. Сьогоднішнє звернення на сесії спрямоване на те, щоб підтримати вимоги людей про недопущення стрімкого підвищення тарифів. У зверненні ми запропонували на період карантину заборонити будь-які підвищення тарифів на комунальні послуги, а їх наступні зміни мають бути обґрунтованими і зрозумілими для населення». Міський голова запропонував першим на сесії розглянути проект «Про розгляд звернення жителів Скадовської міської територіальної громади».

У ході сесії депутати міської ради затвердили проекти порядку денного з доповненнями. Відеозапис VІ позачергової сесії Скадовської міської ради VIІI скликання за посиланням: ВІДЕО.