Відбулась V позачергова сесія Скадовської міської ради

Дата: 05.01.2021 16:07

30 грудня 2020 року  відкрито засідання V позачергову сесію Скадовської міської ради VIІI скликання.

На порядок денний сесії було винесено питання:

1. Про затвердження Положення про відділ освіти Скадовської міської ради Скадовського району Херсонської області.

2. Про затвердження Положення про відділ соціального захисту населення Скадовської міської ради Скадовського району Херсонської області.

3. Про правонаступництво відносно комунальних підприємств та закладів дошкільної освіти юридичних осіб - сільських рад розформованих територіальних громад.

4. Про прийняття зі спільної власності територіальних громад міста, селищ, сіл Скадовського району в комунальну власність Скадовської міської територіальної громади закладів загальної середньої освіти.

5. Про прийняття зі спільної власності територіальних громад міста, селища, сіл Скадовського району в комунальну власність Скадовської міської територіальної громади об'єктів права.

6. Про прийняття у комунальну власність Скадовської міської територіальної громади з державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

7. Про звільнення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бутенко О.І.

8. Про звільнення секретаря виконавчого комітету міської ради Козел Л.В.

9. Про обрання на посаду секретаря міської ради.

10. Про затвердження на посаду заступників міського голови.

11. Про затвердження на посаду секретаря виконавчого комітету міської ради.

12. Про утворення виконавчого комітету Скадовської міської ради Скадовського району Херсонської області VIII скликання, визначення його чисельності та затвердження персонального складу.

У ході сесії депутати міської ради затвердили перші шість питань порядку денного з доповненнями. Надалі було оголошено перерву у веденні сесії, її роботу було запропоновано поновити 5 січня 2021 року.

На засіданні сесії, яке було продовжено 5 січня, прийняв присягу депутат міської ради  Булюк І.В. і отримав посвідчення депутата міської ради від міського голови Яковлєва О.Ю.  Розглядаючи питання порядку денного, депутати міської ради затвердили проект зі змінами «Про звільнення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бутенко О.І.» та «Про звільнення секретаря виконавчого комітету міської ради Козел Л.В.».  Щодо проекту «Про обрання на посаду секретаря міської ради» кандидат на відповідну посаду Палюх Ю.Б. оголосив про самовідвід. Міський голова зняв з розгляду наступні проекти сесії з вирішення кадрових питань.

У ході сесії депутати міської ради підняли ряд питань щодо організації роботи закладів освіти. Соценко Г.О. наголосила на необхідності затвердження автономії закладу щодо ведення фінансової діяльності. Сокольчук О.М. надав пропозицію прийняти у комунальну власність всі заклади районної ради, які передані Скадовській міській територіальній громаді без урахування їх майна. Активно обговорювались питання укладання договорів на харчування сільських дошкільних закладів. Міський голова запропонував провести позачергову сесію міської ради 12 січня з метою вирішення актуальних питань освітян.

Відеозапис V позачергової сесії Скадовської міської ради VIІI скликання за посиланням: відео1, відео 2.