Освітній курс з розвитку власної справи

Дата: 30.12.2020 13:59

Відкрита інформаційна платформа E-Export School від Укрпошти започаткована для українських виробників.

Метою проекту є допомога представникам малого та середнього бізнесу вийти на зовнішні ринки шляхом продажу товарів кінцевим споживачам за допомогою інтернет-інструментів з України за кордон.

E-Export School від Укрпошти запускає вебінари для підтримки малого й середнього бізнесу. Як ефективно експортувати товари з України та генерувати продажі на найпопулярніших світових маркетплейсах? Надихайтеся історіями тих, кому вдалося!

На онлайн-зустрічах E-Export School ви дізнаєтеся про:

- особливості роботи на міжнародних торгових майданчиках: Etsy, eBay, Amazon, Shopify, Joom, Asos;

- налаштування процесів доставки й оплати;

- особливості обслуговування клієнтів;

- маркетингову підтримку проєктів;

- топ-сервіси з оптимізації роботи з клієнтами.

На сайті розміщено довідник з практичними рекомендаціями для українських підприємців «Е-export. Як розпочати бізнес з України: юридичні, податкові та митні аспекти».