Новорічне святкування у Скадовську

Дата: 29.12.2020 17:03

Час Різдвяних і новорічних святкувань завжди цікава й насичена на події пора.

25 грудня з Різдвом Христовим скадовчан привітала громада римо-католицької церкви. Її пастор отець Домінік розповів присутнім про визначне значення Різдва для віруючих, а запальні колядки у виконанні аматорського колективу с. Антонівка із задоволенням підспівували всі присутні.

Лічені дні залишились до зміни календарного року. Традиційно міська громада збирається біля головної ялинки міста, щоб провести рік минулий та побажати знайомим, рідним і близьким щасливого нового року. Й цього року 31 грудня не стане виключенням. На організаційних зборах, які відбулись у міській раді 28 грудня, було прийнято рішення про проведення новорічного концерту 31 грудня о 20.00 год. на центральній міській площі. Захід відбудеться з дотриманням протиепідемічних заходів.