На засіданні виконавчого комітету міської ради

Дата: 24.12.2020 16:15

23 грудня  відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міської ради.

Члени виконавчого комітету розглянули наступні питання порядку денного:

Про затвердження «Програми соціально-економічного та культурного розвитку Скадовської міської ради Скадовського району Херсонської області та цільових програм на 2021 рік».

Про міський бюджет Скадовської міської територіальної громади на 2021 рік.

Про схвалення прогнозу міського бюджету Скадовської міської  територіальної громади на 2022-2023 роки.

Про присвоєння поштової адреси.

Про укладення договорів щодо пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою з власниками тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

Про внесення змін в додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 30 листопада 2020 року № 246 «Про укладення договорів щодо пайової участі в утриманні об’єктів. благоустрою з власниками тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

Про встановлення дорожніх знаків.

У ході голосування було затверджено відповідні проекти рішень, крім останнього «Про встановлення дорожніх знаків».