Пішов із життя Вишневий Юрій Васильович

Дата: 23.12.2020 14:20

Сьогодні, внаслідок важкої хвороби, перервався земний шлях Юрія Васильовича Вишневого, голови Скадовської  міської  ради  1992-1998 р.р.

Скадовська територіальна громада виказує щирі співчуття рідним і близьким з приводу  передчасної смерті Юрія Васильовича, який вніс значний вклад у розвиток міста Скадовська, завжди працював чесно й відкрито, з повагою  до  людей.

Народився  22 лютого 1950 року у м. Скадовську Херсонської  області в сім’ї  вчителів.   Після  закінчення  Скадовської  середньої  школи  №3  в  1967 році  вступив  до  Одеського  технологічного інституту  ім. М.В.Ломоносова, який  закінчив  у 1973 році, отримав  кваліфікацію  інженера – механіка.

З  1973 по  1974 рік  працював  старшим  майстром  в  Скадовському  торгівельному порту. З 1974 року  по  1975  рік  служив в Радянській  армії, офіцер  запасу. Після  закінчення  служби продовжував  працювати  в  морському  торгівельному порту  до  1985 року. У 1985 році  Юрій  Васильович  був  обраний  заступником голови  Скадовської  міської  Ради народних  депутатів. З листопада 1992 року  по  10 квітня  1998 року  працював головою  Скадовської  міської  Ради  народних  депутатів   та  головою  виконавчого  комітету.

На  альтернативній  основі  неодноразово  обирався  депутатом  міської  та  районної  рад  народних  депутатів. З 1999 року по  2002 рік  працював  директором  оздоровчого пансіонату  ‘’Автомобіліст’’  в  м.Скадовську, а з  2007 року за  конкурсом  його  було  призначено директором  Скадовського  районного  центру  зайнятості населення,  де  він і працював  до  виходу  на  пенсію  за  віком у 2010 році.

За  час  роботи  заступником  голови  та  головою  Скадовської  міської  ради, під  керівництвом  Вишневого Ю.В. було  проведено  великий  обсяг робіт  по  благоустрою  міста, зокрема  асфальтування  доріг, озеленення  вулиць. В 1994 році  започатковані  урочистості  до 100-річчя заснування  міста  Скадовська, був  споруджений  і  відкритий  пам’ятник  засновникові  міста С.Б.Скадовському. Був  виконаний  відвід  земель  під  приватну  забудову  жителям м.Скадовська (район Біла Акація), там же збудовано  житло сім’ям, постраждалим і відселеним із  Чорнобильської  зони. На  прохання  жителів  міста  відведена  земельна  ділянка  для  будівництва  церкви. На  вул. Колгоспній (нині  Покровська) відкрита філія  музею м.Скадовська. Здійснено  будівництво  Скадовського  районного Центру зайнятості  населення.

Робота  Вишневого Ю.В. неодноразово була  відзначена  Подяками, Почесними  грамотами та  іншими  трудовими  відзнаками обласної  Ради  народних  депутатів.