Солодкі подарунки для дітей громади

Дата: 22.12.2020 17:37

Святкової новорічної пори особливо очікують діти, адже це час дивовижних подій і подарунків. Їх готували й у Скадовській міській раді. Солодощі отримали діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних родин міста Скадовська, сіл Таврія, Красне та Широке, юні артисти творчих колективів районного будинку культури і Центру дитячої та юнацької творчості - учасники святкових розважальних програм.

У дитячих садочках міста триває пора святкових ранків, міська рада попіклувалась й про подарунки для маленьких дошкільнят.

Ряд святкових заходів для дітей проведено по всій Херсонській області. Згідно доручення голови обласної державної адміністрації від 07.12.2020 р. № 279-д забезпечити проведення святкових заходів до новорічних і різдвяних свят доручено районним державним адміністраціям і головам територіальних громад, з дотриманням протиепідемічних заходів. Тож, варто подбати про власне здоров’я й зустріти рік Новий з гарним настроєм.