єМалятко — перша комплексна послуга за життєвою подією

Дата: 22.12.2020 17:31

Передсвятковий привіт від Мінцифри! Рік тому ми запустили єМалятко — першу комплексну послугу за життєвою подією. Завдяки цьому батьки новонароджених дітей за однією заявою можуть отримати одночасно до 9 державних послуг від різних органів влади.

Щорічно в Україні народжується близько 400 тисяч немовлят. Раніше, щоб отримати необхідні послуги, батькам доводилося близько 11 разів відвідувати установи, надавати до 37 документів та витрачати на це все понад 10 годин. єМалятко надає можливість отримати бажані послуги за 20 хвилин за однією заявою в пологовому будинку, відділах ДРАЦС, ЦНАП або на Порталі Дія.

Ми прагнемо, щоб якомога більша кількість українських батьків дізналася про єМалятко та скористалася послугою. Саме для цього підготували макети постерів, що розкажуть про переваги та можливості єМалятко.