З ювілеєм!

Дата: 21.12.2020 17:13

Сьогодні 90-річчя відзначає Вороніна Поліна Опанасівна, скадовчанка, ветеран праці. З визначною подією її привітали представники міської ради і ради ветеранів.

Поліну Опанасівну знають і поважають у місті як людину з активною громадською позицією, гарна і усміхнена, завжди у вирі подій міста, має чудову родину, зростила гарних онуків. Трудову діяльність присвятила сфері будівництва й сьогодні з радістю згадує роки проведені у рідному міському СМУ.

У вітальному слові представники міської громади побажали ювілярці, здоров’я, добробуту і миру, щоб кожен день дарував любов і радість рідних, а світла оселя повнилась благополуччям і щасливим сміхом,  вручили цінний подарунок на згадку про святкову подію.