Дивовижний світ дитинства

Дата: 21.12.2020 17:00

18 грудня 2020 року у рамках співпраці КУ "Скадовський районний методичний кабінет", КУ ЦПРПП Великоолександрівської РР, ЗДО (ясла-садок) №6 "Теремок" Скадовської міської ради та Великоолександрівським ЗДО №1 відбувся телеміст дружби.

Головними учасниками спілкування стали вихованці закладів дошкільної освіти. У переддень Дня Святого Миколая малюки познайомились та привітали один одного. Лунали дитячі вірші, пісні та відеозаписи музично-театральних композицій, учасниками яких стали дітлахи та гуртківці творчих колективів ЦДТЮТ м. Скадовська.

Дивовижно, по-зимовому казково, чарівно та весело пройшла зустріч вже тепер маленьких друзів. Головне, що бесіда видалась цікавою, сповненою дитячих посмішок та неймовірного блиску дитячих очей!