Відбулась ІІІ позачергова сесія міської ради

Дата: 18.12.2020 16:57

Сьогодні, 18 грудня, відбулась ІІІ позачергова сесія міської ради. Напередодні сесії відбулось спільне засідання постійних депутатських комісій.

На розгляд депутатів виносились наступні питання порядку денного:

1. Про затвердження оновленої структури та граничної чисельності апарату міської ради та її виконавчих органів.

2. Про звільнення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Казберука А.А.

3. Про звільнення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бутенко О.І.

4. Про затвердження на посаду старости селищ Благодатне, Грушівка, Зелене, Петропавлівка та села Радісне Скадовської міської територіальної громади.

5. Про затвердження на посаду старости сіл Олександрівка, Малоолександрівка Миколаївка та Хатки Скадовської міської територіальної громади.

6. Про обрання на посаду секретаря міської ради.

7. Про затвердження на посаду заступників міського голови.

8. Про затвердження на посаду секретаря виконавчого комітету міської ради.

9. Про утворення виконавчого комітету Скадовської міської ради Скадовського району Херсонської області VIII скликання, визначення його чисельності та затвердження персонального складу.

10. Про дострокове припинення повноважень депутата Скадовської міської ради Скадовського району Херсонської області восьмого скликання.

11. Про внесення змін до персонального складу комісій з реорганізації юридичних осіб - сільських рад.

12. Про прийняття у комунальну власність Скадовської міської територіальної громади з державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

13. Про придбання житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

14. Про уповноваження старост сіл та селищ Скадовської міської територіальної громади на вчинення нотаріальних дій.

15. Про уповноваження старост сіл та селищ Скадовської міської територіальної громади на здійснення окремих завдань адміністратора, пов’язаних з наданням адміністративних послуг.

Відеозапис спільного засідання постійних депутатських комісій і ІІІ позачергової сесії міської ради доступний за посиланням: youtu.be/ksxMryC-G7s. Результати голосування можна переглянути на офіційному сайті міської ради у розділі: Міська рада/Сесії міської ради VІІ скликання.