Стань помічником Святого Миколая!

Дата: 17.12.2020 18:04

Благодійну акцію оголосило Херсонське відділення Всеукраїнської громадської організації «Союз жінок», залучаючи всіх небайдужих до доброї справи. Активісти громадської організації збирають подарунки для дітей територіальної громади, які потребують особливої уваги.

Сьогодні представник громадської організації Ольга Миронець завітала до міської ради й запросила міського голову Олександра Яковлєва долучитися до благородної справи. Свято має бути справжнім для всіх і справа дорослих створювати приємні несподіванки. Міський голова приготував для дітей набори для творчого розвитку юних особистостей - це блокноти з ручками, фарби та фломастери, різні канцелярські вироби. Побажав добрим волонтерам вчасно встигнути у домівки маленьких скадовчан, які чекають на святкові дива.