Вітаємо з Днем працівників суду!

Дата: 15.12.2020 16:58

Сьогодні з нагоди Дня працівників суду відбулися загальні збори колективу Скадовського районного суду. На урочистостях міський голова Олександр Яковлєв привітав фахівців Скадовського районного суду, у вітальному слові до присутніх зауважив, що діяльність судової системи є провідною складовою правового захисту громадян, яка діє на засадах збереження у суспільстві стабільності й громадської справедливості. Міський голова побажав шановному зібранню міцного здоров’я, натхнення у праці, добробуту та родинного тепла.

У ході урочистостей міський голова вручив Почесну грамоту і подарунок Ольдер Олені Іванівні, старшому секретарю Скадовського районного суду, за високий професійний рівень, ініціативність і відповідальність, зразкове виконання посадових обов’язків.