Новорічні святкування у Скадовську

Дата: 11.12.2020 08:42

9 грудня відбулась організаційна нарада у районній державній адміністрації з питання проведення Різдвяних і Новорічних святкувань, у її роботі брав участь міський голова О.Ю.Яковлєв.

У ході наради представники державних установ обговорювали  формат проведення заходів з дотриманням протиепідемічних вимог. Із запланованих заходів наразі у районному будинку культури триває запис Новорічної шоу-програми «Міс Снігуронька - 2021», показ якої відбудеться 19 грудня на День Святого Миколая. Цього ж дня планується відкриття головної міської ялинки, попередньо о 16.00 год., на центральній міській площі.

25 грудня відзначається Різдво Христове за григоріанським і новоюліанським календарем, міський голова запропонував долучити католицьких священиків щодо організації святкових заходів цього дня. Питання проведення загальноміського святкування Нового року в Скадовську буде обговорюватись згодом, після відповідних рекомендацій обласної та районної комісій з техногенно-екологічної безпеки.