Оптимізація мережі надання адміністративних послуг

Дата: 04.12.2020 16:22

Сьогодні, 4 грудня, відбулась зустріч міського голови Олександра Яковлєва з начальником відділу цифрових послуг управління інформаційних технологій обласної державної адміністрації Павлом Куликом з питання трансформації центру надання адміністративних послуг Скадовської районної державної адміністрації в ЦНАП Скадовської територіальної громади. На зустрічі були присутні керівники діючих структур з надання адміністративних послуг.

У ході зустрічі обговорювались основні тенденції державної політики щодо повноважень та обов’язків органів місцевого самоврядування з організації надання адміністративних послуг, можливі моделі створення адмінцентрів в Скадовській міській громаді та визначення першочергових дій щодо створення ЦНАПу територіальної громади, особливо у віддалених населених пунктах громади.