Скадовська міська громада
Херсонська область, Скадовський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

До Міжнародного дня людей з особливими потребами

Дата: 02.12.2020 14:32
Кількість переглядів: 333

3 грудня у світі відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй у 1992 році. Проведення Міжнародного дня людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства, захист їх гідності, прав та благополуччя, на переваги, які отримує суспільство від участі інвалідів в політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

 

Міжнародний день людей з інвалідністю – день підведення підсумків зробленого для цієї категорії громадян, аналізу фактичного становища людей з особливими потребами в суспільстві. Скадовською міською радою розроблено ряд соціальних проектів для забезпечення потреб людей з інвалідністю: це надання матеріальної допомоги на лікування та в разі виникнення скрутних матеріальних умов. Цього року загальна сума допомоги склала більше 500 тис. грн. Крім того, у місті започатковано пільговий маршрут громадського транспорту, який щодня надає послуги з перевезення людям відповідної категорії.

 

До Міжнародного дня людей з особливими потребами представники виконавчого комітету міської ради і ради ветеранів відвідали вдома ветеранів міста з інвалідністю, вручили подарунки, поспілкувалися щодо нагальних потреб. До їх числа увійшли Кіндра Л.Г., Куклішина Г.В., Небрат І.М., Рудомьоткіна Л.І., Поленок М.М., Серьогін О.І.,   Шкуро Н.І.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора