Осіннє прибирання

Дата: 01.12.2020 14:12

В осінньо-зимовий період спостерігається велике накопичення опалого листя, яке необхідно вчасно зібрати. Над цим завданням постійно працюють бригади КП «Очисні споруди».

Сухе листя комунальники збирають за допомогою садового пилососу на прилеглих територіях адмінцентру міста, навколо закладів і установ. Щоденно проводиться прибирання зупинок громадського транспорту, паркових зон міста силами працівників комунального підприємства із залученням технічних засобів.

Осіннє прибирання проводять й власники приватних садиб. Опале листя й рослинні рештки складаються окремо на полігоні твердих побутових відходів. Тому, КП «Очисні споруди» пропонує встановлювати причеп у приватному секторі, з місцем і часом збору рештків рослинного походження  визначаються активісти квартальних комітетів міста.