Що нового у міських садочках?

Дата: 20.11.2020 13:48

Виплекати вміння творчо мислити й діяти креативно, над таким завданням працюють у  ЗДО яслах-садку №3 "Дзвіночок". Тут пройшли підсумкові заняття в усіх вікових групах по темі "Осінь золота" під керівництвом вихователя з образотворчого мистецтва Савельєвої Катерини. Здобувачі освіти старших груп показали навички володіння різними техніками малювання й аплікації. А найменьші розвивали свої художні здібності, використовуючи свої пальчики та долоні.

Першочерговим завданням для дошкілля є збереження здоров’я дітей і трудового колективу. Тому надважливо професійно проводити протиепідемічні заходи. Щоденна дезінфекція проводиться у ЗДО яслах-садку № 7 "Казка" групових приміщень, робочих кабінетів, харчоблоку та складських приміщень.

Екологічний місячник у розпалі в яслах-садку «Теремок». Вихователі старших груп Світлана Таланова, Елизавета Жилкіна, Олена Зайцева і Тетяна Гершкулова спільно з батьками підтримали ідею створення дослідницьких ділянок, на яких вихованці будуть вирощувати рослини, проводити спостереження. Слова не розходяться зі справою у професіоналів, відразу ж визначились з місцем, внесли добрива та перекопали дослідну ділянку. Взимку земля набирається сил, а навесні маленькі дослідники візьмуться до справи. Нову ідею втілено за підтримки батьків садочку: Катерини Левчук; Олени Вєдєніної, Юлії Рибась; Ольги Онищук; Андрія Ніколаєва.