З нагоди 28-ї річниці Служби охорони

Дата: 29.10.2020 16:53

Сьогодні, 29 жовтня, професійне свято відзначали службовці поліції охорони. З нагоди свята відбулись загальні збори колективу Скадовського міжрайонного відділення управління поліції охорони у яких брав участь секретар міської ради Сокольчук О.М.

У зверненні до присутніх Олег Миколайович виказав подяку колективу за добру службу по збереженню комунальної власності, відповідальність у роботі та високий професійний рівень, вручив подяку Гладунцю Юрію Степановичу, охороннику групи охорони об’єктів та публічної безпеки Скадовського МВ УПО, за професіоналізм в роботі, сумлінне виконання службових обов’язків, високі показники в роботі, недопущення порушень законності і громадського порядку, з нагоди  28-ї річниці Служби охорони при органах внутрішніх справ та сувеніри до свята.