Вітаємо з 95-річчям!

Дата: 09.11.2020 16:06

“Найменше благо життя - багатство, найбільше - мудрість”,- говорить відомий вислів. Вершиною життєвої мудрості є зустріч щасливого довголіття з чарівною посмішкою та кмітливим гумором на вустах. Саме такою є чарівна скадовчанка Гончарова Ніна Іванівна, яка сьогодні відзначає 95-річчя.

Хай сьогодні лише для вас цвітуть найкращі квіти, звучать найтепліші слова, збуваються сокровенні бажання. Бажаємо, щоб Ваш дім буде наповнений вірою, надією та любов’ю, нехай в ньому завжди панують взаєморозуміння, пошана та щастя. Нехай доля шле Вам добро, міцне здоров’я й достаток. Бажаємо, щоб кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріють душу, огортають турботою і несуть тепло вічної весни в душі.