Увага! Ускладнення епідемічної ситуації

Дата: 05.11.2020 09:37

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації у Скадовському районі виконавчий комітет міської ради звертається до власників закладів торгівлі та громадського харчування, автоперевізників, адміністрацій ринків м.  Скадовська відповідально ставитись до виконання вимог постанови КМУ від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», а саме дотриманні маскового режиму, соціальної дистанції та проведенні дезінфікуючих заходів у посиленому режимі.

Наразі посилено роботу COVID – патрулів (робочих груп) виконавчого комітету міської ради з перевірки дотримання протиепідемічних заходів у місцях масового перебування людей. У разі виявлення фактів порушень карантину – притягуватимуть до адміністративної відповідальності. За порушення вимог ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людеи?, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм) Кодексу Украі?ни про адміністративні правопорушення передбачено накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 до 34 тис. грн.) і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 34 до 170 тис. грн.).