Посилення режиму протиепідемічних заходів

Дата: 04.11.2020 16:15

03 листопада відбулось засідання районної постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Скадовської районної державної адміністрації. Головним питанням порядку денного стало загострення епідемічного стану в районі. У протоколі комісії зазначено, що всього на теперішній час в Скадовському районі зафіксовано 76 випадків захворювання на COVID-19, з них 14 осіб виявлено за останню добу. Серед них захворіли 5 учнів та 2 педагогічних працівника.

Рішенням комісії на дистанційне навчання переведено учнів 5-11 класів загальноосвітніх закладів району терміном на 10 днів. Встановлено посилений контроль за дотримання маскового режиму, дотримання соціальної дистанції та проведення заходів з дезінфекції. Детальна інформація у протоколі засідання комісії: ЗМІСТ.