Екологічний місячник у яслах-садку № 6 «Теремок»

Дата: 28.10.2020 10:50

З 2 листопада 2020 року у яслах-садку № 6 «Теремок» Скадовської міської ради оголошується екологічний місячник «Люби природу, сортуй сміття – думай про своє майбутнє вже зараз».

У рамках проекту організовується фото-виставка «Осінь дивує, барвами сяє», де кожен може взяти участь, надіславши світлини з дивовижними осінніми сюжетами на ел. пошту садочку teremokskad@gmail.com. Фото-виставка відбудеться 30 листопада. А для пташок діти виготовлятимуть годівнички й 2 листопада у садочку відбудеться конкурс на кращу годівничку.

Екологічна акція спрямована на виховання у дітей бережливого ставлення до природи. Саме тому оголошено збір макулатури, металу та пластику, які згодом буде передано на переробку. Всіх бажаючих запрошують долучитися до акції зі збору сировини для переробки, попередньо зв’язавшись з адміністрацією закладу за телефоном: 5-07-88.

Збережемо наше  місто чистим  разом!