Оновлення «алеї закоханих» триває

Дата: 26.10.2020 15:59

Історичний центр міста Скадовська на реставрації. Перша частина пішохідної алеї у центрі міста, що по вул. Сергіївській, від площі до вул. Маріїнської, придбала у першому півріччі нове покриття з оздобленням малими архітектурними формами. На черзі капітальний ремонт алеї від вул. Маріїнської до Набережної.

Коштом міських програм “Виконання робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням доріг, вулиць та тротуарів м.Скадовська” та “Використання коштів цільового фонду розвитку інфраструктури, соціально - економічного і культурного розвитку м.Скадовська у складі спеціального фонду міського бюджету” на відповідні ремонтні роботи передбачено 3 333 тис. грн. Наразі проводиться демонтаж колишнього асфальтового покриття алеї та розмітка оновленої пішохідної зони.