Скадовськ - чисте місто

Дата: 19.10.2020 16:54

22 жовтня відбудеться відкриття сортувальної станції "Скадовськ - чисте місто". Херсонщина без сміття", що реалізується за кошти Євросоюзу.

На території міста  буде розміщено контейнери, до яких можна складати:

-пет-пляшки будь-якого кольору й розміру (без кришечок, без рідини, стиснуті);

-кришечки від пет-пляшок;

-пластик з маркуванням 2 та 5 - маркуання дивитися на дні пляшок, у трикутнику (вимиті, сухі, без наліпок);

-скляні пляшки;

-алюмінієві й жерстяні бляшанки;

-макулатуру;

-використані батарейки;

-тетрапаки (чисті й сухі), горнятка з-під кави, упаковки з-під молочних товарів та посилок "Нової пошти", які всередині чорні.

З обговорення даної ініціативи 16 жовтня було проведено збори квартальних комітетів, їх учасники виказували пропозиції з розміщення контейнерів для збору сировини для переробки.

Екологічна ініціатива спрямована на те, щоб місто Скадовськ, а разом з ним і море  стали чистішими й ще більш туристично привабливими, а відсортовані відходи отримали друге життя.