Протокол засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 16.10.2020 16:15

09 жовтня відбулось засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Херсонської обласної державної адміністрації. На порядку денному розглядались питання оцінки епідемічної ситуації в області, здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення місцевих виборів, ряду питань організації епідемічних розслідувань та лікування.

Відповідним рішенням комісій запроваджено дистанційну форму навчання в школах області з 15 по 23 жовтня. Затверджено перелік закладів, визначених для лікування другої хвилі хворих на COVID-19. Районні державні адміністрації та органи місцевого самоврядування невідкладно мають провести роз’яснювальну роботу щодо максимального обмеження масового скупчення людей терміном на два тижні. Детальніше про визначені протиепідемічні заходи у змісті Протоколу.