Контроль роботи ліфтового господарства у місті

Дата: 12.10.2020 16:39

Робота ліфтового господарства у місті на контролі міської ради. Цього року коштом міського бюджету передбачено виконання капітального ремонту ліфтового обладнання у багатоквартирних житлових будинках по вул. Шевченко, 23 і вул. Мангубінська 43.

За результатами проведення спрощених процедур закупівель в системі «PROZORRO» було визначено перелік робіт, їх виконавцем є спеціалізована фірма ПрАТ «Херсонліфт». На даний час заплановані роботи по вище вказаним адресам виконані в повному обсязі. У ході капітального ремонту було замінено канато-тягові шківи, обмежувачі швидкості, натяжні пристрої та інше. Також у другому під’їзді багатоквартирного будинку по вул. Мангубінська, 43 було замінено електродвигун ліфту.