Сьогодні зі скадовчанами зустрівся народний депутат України Бойко Юрій Анатолійович

Дата: 24.09.2020 16:43

Сьогодні на майдані Скадовського районного будинку культури відбулась зустріч народного депутата України Бойка Юрія Анатолійовича з громадськістю Скадовського району і міста. Юрій Анатолійович у зверненні до присутніх відзначив особливий імідж міста курорту Скадовська.

«Коли ми пройшли по Скадовській «алеї закоханих», а мені є з чим порівняти, з іншими містами нашої великої країни, я не бачив і у великих містах такого вдумливого, доброго відношення до свого міста, як побачив сьогодні», - запевнив народний депутат України. Наголосив, що місто має чудові перспективи для розвитку, побажав містянам процвітання й нових перемог.